DGS - Dikey Geçiş Sınavı ve Puanları Hakkında!

DGS Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi 2023 Taban Puanları

DGS Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi 2023 taban puanları ve kontenjanları sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfadan DGS ile öğrenci alan ARUCAD bölümlerinin taban puanları ve kontenjanları gibi detaylara ulaşabilirsiniz.

Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi DGS ile toplam 1 öğrenci alıyor. Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin Girne şehrinde kurulu bir üniversitedir. Üniversitenin denklik yada Türkiye’ de geçerlilikle ilgili herhangi bir sorunu yoktur, Türkiye’deki üniversiteler ile eşit kabul görür. Yinede tercihlerinizde yer vermeden önce KKTC’nin yaşam şartlarını, üniversitenin öğrenim ücretlerini, yurt ve burs olanaklarını araştırmanızı öneririz.

DGS Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi Taban Puanları 2023

FAKÜLTEBÖLÜMTABANTAVANTÜRKNT
İletişim FakültesiYeni Medya ve İletişim (BURSLU)0,000000,00000SÖZ1

Tablo başlığı ve sayfadaki kısaltmaların anlamı: Üniversite: Bölümün bağlı bulunduğu üniversite adı. Fakülte: Bölümün bağlı olduğu fakülte yada yüksekokul adı. Tür: Bölümün DGS puan türü. KNT: Bölümün DGS kontenjanı. Tavan: Bölümün en yüksek puanı. Taban: Bölümün en taban puanı. İÖ: İkinci Öğretim. AÖ: Açık Öğretim. UE: Uzaktan Öğretim.

Üniversitelerin DGS Puanları Bölümlerin DGS Taban Puanları DGS Puan Hesaplama 2023 2023 DGS’ye Kaç Gün Kaldı? DGS’de Çıkmış Tüm Sorular

Bu sayfadaki Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi DGS taban puanları ÖSYM’nin açıkladığı 2022 yerleştirme sonuçlarından alınmıştır. 2023 DGS tercih işlemlerinde bu sayfadaki puanlar geçerli olacaktır. Daha fazla Dikey Geçiş Sınavı içeriği için sitemizi gezinmeye devam edin.

Yorum Yap